Україна, м. Харків, вул. Чубаря, 4
+ 38 057 728 13 55
All rights reserved by
Reikartz Hotel Management 2014

Про ресторан

«Amélie»

О, якщо б відвідати змогли
Наш ресторанчик «Amélie»,

Ви б зрозуміли, як чудно тут:
Інтимність, чистота, затишок

Тут все в картинах і свічках,
Квіти живі на столах,

Невгамовний апетит
І «ретро» музика звучить.

Тут дух французький візаві,
І навіть кухар-Жан-Луї!


Лариса Французова
Член Спілки письменників Росії


Дорогі друзі,
У відкриття ресторанчика «Amélie» наша команда вклала частинку душі – ми дуже старалися створити зовсім особливу атмосферу. І якщо Вам сподобається у нас, це буде найкращою нагородою!

Інтер'єр
Перш за все, тут, безумовно, дух і атмосфера французьких ресторанчиків. Велика частина деталей інтер'єру була привезена з Франції, а музика, яка грає в ресторані, це оцифровані копії дисків, які ми ретельно відібрали в паризьких музичних салонах спеціально для «Amélie». За нашим задумом, саме таким може бути традиційний невеликий ресторанчик, яким з покоління в покоління керує одна і та ж сім'я де-небудь в Парижі... або Ніцці, наприклад.

Наша кухня
Ми дуже хочемо показати Вам, що іноземна регіональна кухня може бути і смачною і недорогою. У меню-кращі страви французької кухні, які полюбилися нашій команді з поїздок до Франції. При цьому ціни-в дусі демократичного кафе - брассері, наприклад, Французький цибульний суп (300 г) коштує 65 грн, , качина ніжка конфі з запеченою картоплею-225 грн < br/> Сподіваюся, коли-небудь, подорожуючи по Франції, Ви будете порівнювати ресторанчик в Провансі з «Amélie» в Харкові і хочеться вірити, що порівняння буде на нашу користь!

Назва
Ресторан названий «Amélie» – комусь, можливо, це нагадає однойменний французький фільм. Одрі Тоту ... для нас це ім'я-збірний образ французької жінки: витонченої, елегантною і в той же час відкритою і життєрадісною. В честь цього образу і названий ресторан...

Наостанок хотів би сказати - якщо Ви знайдете хвилинку поговорити зі мною, відпочиваючи в «Amélie» - було б здорово. До зустрічі!

І, звичайно, - Bon appetit!
Жан Луї Дюжер
Шеф-кухар
Ресторан французької кухні
«Amélie»